close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه
اخـــبــار
کانال تلگرام معلم یار (برای ورود کلیک کنید)

با عضویت در کانال تلگرام سایت، جدید ترین مطالب سایت را در تلگرام خود مشاهده کنید


کانال رسمی معلم يار Telegram.me/MoallemYarir
اينستاگرام معلم يار Instagram.com/MoallemYar


تمرین ریاضی سوم ابتدایی (مهر 96)

جمعه 19 خرداد 1396
89 views
نظر

 

تمرین ریاضی سوم ابتدایی (مهر 96)

Tamrin Riazi 3 Ebtedaei (Mehr 96)

 

سلام دوستان و همکاران محترم پایه سوم ابتدایی (دبستان)

در این پست از سایت معلم یار برای شما عزیزان , تمرین ریاضی سوم ابتدایی (فصل اول : الگوها ) ویژه ی مهر ماه سال تحصیلی (96-95) و آماده کردیم

که شامل 4 سوال از فصل 1 ریاضی سوم ابتدایی می باشد.

امیدوارم مورد استفاده شما عزیزان قرار بگیره

فــــدا

دبستان غیر دولتی فرهنگ

بهترین کانال سوم ابتدایی

 

تمرین ریاضی سوم ابتدایی (مهر 96) | WwW.MoallemYar.IRمنتظر قرار گرفتن جزوات جدید برروی سایت باشید.

چهارشنبه 04 آبان 1390
333 views
نظر

منتظر قرار گرفتن جزوات جدید برروی سایت باشید.

 

جزوات جدید دروس دانشگاهی پیام نور

رشته های مدیریت و حسابداری ظرف چند روز آینده آماده شده و برروی

سایت قرار خواهد گرفت.

منتظر قرار گرفتن جزوات جدید برروی سایت باشید.

 

با تشکر:

سعید ساجدی رییسی

Saeed_detectسال دقیق حذف کنکور مشخص شد

چهارشنبه 4 آبان 1390
424 views
نظر

 

سال دقیق حذف کنکور مشخص شد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تشریح جلسه کمیسیون آموزش مجلس با وزرای علوم، آموزش و پرورش و بهداشت گفت: کمیسیون به بررسی زمان اجرای قانون حذف کنکور و جزئیات الحاق آموزشکده های فنی و حرفه ای به آموزش عالی پراخت.
علیرضا سلیمی در گفتگو با خبرنگار مهر از بررسی سه موضوع برنامه پنجم توسعه در بودجه سال 90، الحاق آموزشکده های فنی و حرفه ای به آموزش عالی و حذف کنکور سراسری در جلسه یکشنبه شب این کمیسیون با حضور سه وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزیر آموزش و پرورش خبر داد.

چگونگی اعمال برنامه پنجم توسعه در بودجه سال 90

وی گفت: در دستور کار نخست، بررسی چگونگی اعمال برنامه پنجم در بودجه سال 90 در حوزه سه وزارتخانه مورد بحث قرار گرفت و هر کدام از وزیران اقدامات خود را در این راستا توضیح دادند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در ارتباط با برنامه های وزیر بهداشت در برنامه پنجم توسعه، گفت: وزیر بهداشت در بخش تحقیقات و فناوری اقداماتی را در بودجه سال 90 وزارتخانه بهداشت مد نظر داشت به عنوان مثال ارتقای هرم هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی را مطرح کرد که باید در راستای ارتقای هرم هیئت علمی تغییراتی لحاظ شود.

سلیمی ادامه داد: به همین منظور، در برنامه پنجم توسعه عمده اعضای هیئت علمی از درجه استادیاری و مربی می بایست به درجه دانشیاری یا استاد تمامی برسند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی توسعه رشته ها یا شرکت های دانش بنیان را که در دو حوزه وزارت علوم و بهداشت مطرح بود، از دیگر موضوعات مورد بحث وزیر بهداشت دانست و اظهار داشت: وزیر بهداشت در خصوص تخصیص بودجه به این موضوع مباحثی را میان اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی مطرح کرد.

به گفته نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی، وزیر علوم نیز در جلسه شب گذشته اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات در کنار دو وزیر دیگر به مباحثی از جمله بازنگری آیین نامه ارتقا، توسعه کرسی های آزاد اندیشی، توسعه تحصیلات تکمیلی در هر 20 دانشگاه مادر کشور، تعداد دانشجویان، تجاری سازی تحصیلات دانش بنیان، هرم اعضای هیئت علمی و رشته های میان رشته ای اشاره کرد.

وی ادامه داد: وزیر علوم به دو نکته از جمله پایین آوردن ظرفیت مقطع کارشناسی و توسعه تحصیلات تکمیلی در آموزش عالی اشاره کرد.
 

متن کامل در ادامـ ـه مطلب